حس ششم، تله پاتي، آينده نگري و پسيكومتري و... تقويت نيروهاي روحي و رواني

 

 
بازگشت به صفحه قبل
بازگشت به صفحه اصلي
نظرات و پيشنهادات
خريد آنلاين
 

تقويت نيروهاي روحي و رواني

حس ششم، تله‌پاتي، آينده‌نگري و پسيكومتري
زاك مارتين
رضا جماليان ، علي بيات
صفحه : 172

 

هيپنوتيزم طريقي است براي نگرش به درون. افرادي كه هيپنوتيزم درماني را بكار مي‌برند معتقدند كه ريشه بيماريهاي رواني انسان در نوعي نگرش منفي نسبت به خود و محيط و آينده است. درمان اين بيماريها بوسيله خودهيپنوتيزم و دادن تلقينات سازنده و عقلاني به خود ممكن است. خودهيپنوتيزم خود تلقين به نفس است. اصل همه هيپنوتيزم‌ها اين است كه اگر فرد خودش نخواهد در حالت خلسه قرار گيرد اين غيرممكن است. استفاده از اين روش در درمانها به منظور افزايش اعتماد به نفس، افزايش اميد به درمان، سرعت بخشيدن به بهبودي كنترل اضطراب و كسب آرامش ايجاد سازگاري با بيماري و پذيرش و راه بهبود آن، افزايش كيفيت زندگي بيماران، كاهش و تسكين درد و... انجام مي‌شود.
همچنين به منظور افزايش قدرت حافظه و يادگيري، افزايش قدرت تمركز و مهارت‌هاي اجتماعي و نيز كسب موفقيت‌هاي مختلف در زندگي و... قابل استفاده است.
شما اگر علاقه‌منديد كه به حقيقت برسيد و دوست داريد كارهايي را انجام بدهيد و قدرتهاي دروني خودتان را تجربه كنيد، ولي نمي‌دانيد چگونه قدم اول را برداريد. شايد به تله‌پاتي علاقه داشته باشيد يا به حركت دادن اشياء فيزيكي توسط قدرت ذهن، ولي نمي‌دانيد چطور قدم اول را براريد. شايد دوستي داريد كه كاري خارق‌العاده انجام مي‌دهد و هميشه به اين فكر مي‌كنيد كه چه كار جالبي انجام مي‌دهد.
همه ما رؤياهايي داريم كه گاهي به حقيقت مي‌پيوندد يا دلشوره‌هايي كه گاهي درست درمي‌آيد، اما آيا داراي نيروهايي خاص هستيم؟ دو عنصر بسيار مهم در فعاليت‌هاي مابعدالطبيعه تخيل و تمركز هستند. تقويت اين دو عنصر مي‌تواند به شما در رسيدن به هدفي كه داريد، هر چه مي‌خواهد باشد، كمك بسياري بكند و شما را به هدفتان نزديكتر سازد.
يكي ديگر از مباحث نيروهاي خارج از حسي، مبحث پسيكومتري است كه به اشخاص مربوط مي‌شود كه با لمس يا گرفتن اشياء متعلق به ديگران مي‌توانند ارتعاشات يا انرژي‌هاي روحي آنها را جذب كنند. بدين ترتيب چنانچه به چيزي دست بزنند بلافاصله آن جسم شروع به جذب انرژي از ارتعاشات آن جسم مي‌كند و فرد نيز شروع به كسب انرژي از اين انرژي كسب شده خواهد كرد و اطلاعاتي مرتبط با صاحب قبلش دارد. لذا فردي كه داراي چنين استعدادي مي‌باشد، مي‌تواند از طريق جذب اين انرژي‌هاي حوادث و وقايع مختلف و تجربيات مرتبط با زندگي فردي ناشناس را مشاهده كند.